Adresas: 
Krokuvos g. 6A, Vilnius
Tel.: 5-275 1310

Internetinė svetainė: 
http://bit.ly/1JjyVNN

Priklausomybė: 
Savivaldybės
Įstaigos tipas: 
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos: 
lietuvių
Mokymo formos: 
Dieninė

Savivaldybė:
Vilniaus apskr. Vilniaus m. sav.
Ugdymo programos

Įstaigos ugdomosios veiklos prioritetas – meninė veikla.
Įstaigoje siūlomos papildomo meninio ugdymo paslaugos: dailės studija, pramoginių šokių užsiėmimai, dainų ir šokių ansambliukas, vyksta užsiėmimai su vaikais anglų kalba. Taip pat įstaigoje dirba logopedas, slaugytoja. Tėvams teikiamos informavimo ir konsultavimo paslaugos.

Įstaigos bendruomenė bendradarbiauja su vaikų darželiais „Drugelis“ ir „Žvangutis“, B.Dvariono, Jonušo muzikos mokyklomis, M.K. Čiurlionio meno mokykla, Šnipiškių seniūnija, Jaunimo centru, Vilniaus Mokytojų namais, Šv. Kristoforo, Senvagės, Kalvarijų, Santaros vidurinėmis mokyklos, vilniečių sambūriu „Žosmė“, T. Petreikio šokių studija

Įstaigoje skleidžiama teorinė ir praktinė patirtis įgyta dalyvaujant tarptautiniuose projektuose „Zipio draugai“, „Gera pradžia“, vykdoma edukacinė programa - aplinkosaugos mokymas vaikų kelionės „EKO traukiniu“ metu.

Lopšelyje darželyje „Pipiras“ puoselėjamos tradicijos švęsti kalendorines šventes kartu su visa bendruomene, paminėti darželio gimtadienį ir kitas valstybines šventes.

Atsižvelgiant į šeimų socialinę ir kalbinę įvairovę įstaigoje toleruojami tautiniai ir socialiniai skirtumai, stengiamasi sudaryti palankias ugdymo(si) ir gyvenimo sąlygas.